ÚVOD
NÁVRHY INTERIÉRŮ
REALIZACE
KONTAKT
KARIÉRA
AVRAME

Výroba nábytku

Jsme společnost zabývající se navrhováním a výrobou nábytku pro soukromé i komerční prostory. Nabízíme skříně a kuchyně na míru, nábytkové sestavy do předsíně nebo pracovny, pracovní stoly s kontejnery, knihovny, komody, nástavce nebo police do celého interiéru. Od nás dostanete nábytek na míru, který odpovídá vašim představám.

Máte nápady na nábytek na míru? Vytvoříme návrh, vše vyrobíme a zrealizujeme. Nábytek na míru z kvalitních materiálů. Jsme schopni vyrobit jakýkoli typ nábytku přesně podle vašich představ. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou nábytku, a proto vám můžeme nabídnout profesionální řešení vašich potřeb s krátkou dodací lhůtou.

Truhlářství v Praze a typu pro vás vyrobí kuchyně na míru, ložnice, obývací stěny, vestavěné skříně, postele, psací stoly vše z kvalitních materiálů.

Vytváříme kuchyně na míru, ložnice, obývací stěny, vestavěné skříně, postele, psací stoly, vše z kvalitních materiálů. Od nás dostanete přesně to, co chcete!

Náš tým má s výrobou nábytku dlouholeté zkušenosti.

Nabízíme truhlářské práce v Praze, vyrobíme vám nábytek na míru přesně podle vašich představ. Od nás dostanete nábytek na míru, který odpovídá vašim představám.

Furnita je společnost s více než desetiletou zkušeností s výrobou nábytku na zakázku. Nabízíme kompletní služby v oblasti výroby nábytku, od návrhu až po výrobu a instalaci.


Kompletní zakázková výroba od A do Z. Bytové i komerční prostory. Interiér i exteriér.


Pracujeme se všemi dostupnými materiály, na bázi dřeva, kovo, sklo, plasty, kompaktní desky apod. za použití veškerých technologií, dýhujeme, ohýbáme, lakujeme. V našich řadách máme progresivní mladé truhláře i zkušenou "starou školu". Jsme kreativní a naše výroba přesahuje mantinely nábytkářského oboru.

Kuchyně
Získejte vysněnou kuchyni na míru. Klademe důraz na funkčnost, nadčasovost a precizní provedení.
Obývací pokoje
Toužíte po komfortu a pohodlí? Máte vizi, co ve Vašim obyvácím pokoji nesmí chybět? Navrhneme a zrealizujeme dokonalý obývák.

Jídelny

Nepodceňujte důležitost teto místnosti. Na kvalitnim jidelním nábytku opravdu záleží. Postaráme se o to, aby se v nové jidelně cítila dobře celá rodina.

Předsíně

Vchod je vizitkou Vašeho obydlí - sázíme proto během realizací předsíní na funkčnost a esteticky vzhled. Pro krásnou a zorganizovanou domácnost.
Šatny
Kolik kusů oblečení můžete mít? Tolik, kolik se Vám vejde do šatníku. Pomůžeme Vám splnit sen o vlastní šatně na míru a vytvoříme pro Vaše oblečení multifunkční prostor.

Ložnice

Nechte si vyrobit ložnici na zakázku, která propojí moderní vzhled a kvalitní materiály. Pro dokonalou relaxaci ve dne i v noci.

Studentské pokoje

Při výrobě nábytku do studentských pokojů sázíme na hravost, dynamický design a porozumění potřebám mladší generace.

Dětské pokoje

Bezpečí a pohodlí Vašich ratolestí je pro nás prioritou. Stejně jako praktičnost našich dětských pokojů na míru se spoustou úložných prostorů a místa na hraní nebo účení.

Pracovny

Pracujte z pohodlí domova a mějte vše potřebné po ruce - vytvoříme osobitou pracovnu přesně dle Vašich představ.
Co o nás říkáte?
  • Barbara Hrabovská
    „Pečlivost, která se mění v dokonalost a poté radost, to je FURNITA. S prací „kluků“ jsem byla velmi spokojena, neslibují, ale plní. Těším se na další spolupráci.“ BH
  • Viktoria Kolesárová
    "Společnost FURNITA nám pomohla proměnit naše vize v realitu. Díky jejich vedení je náš nábytek nejen funkční, ale splňuje všechny nároky do detailu a odpovídá těm nejvyšším technickým standardům. Vždyť kdo jiný se může pochlubit knihovnou, která unese téměř půl tuny knih a vypadá dokonale subtilně?"
  • "Guys from FURNITA completely changed the look of our language school LINGVITA. A real key-turn solution, fresh and original design. Our students are excited :-) "
Kontaktní formulář
Výbrat soubor
Výbrat soubor
Odesláním poptávky souhlasím se zásadami zpracování osobních údajů.