ÚVOD
PROJEKTY
REALIZACE
O NÁS
KONTAKT
E-SHOP
KARIÉRA

Služby

Vyrábíme nábytek na míru. Provádíme kompletní zpracování interiéru od návrhu po realizací. Spolupracujeme s koncovými zákazníky, architekty, firmami i ostatními truhláři.
Výroba nábytku

Kompletní zakázková výroba od A do Z. Bytové i komerční prostory. Interiér i exteriér.


Pracujeme se všemi dostupnými materiály, na bázi dřeva, kovo, sklo, plasty, kompaktní desky apod. za použití veškerých technologií, dýhujeme, ohýbáme, lakujeme. V našich řadách máme progresivní mladé truhláře i zkušenou "starou školu". Jsme kreativní a naše výroba přesahuje mantinely nábytkářského oboru.

Projektant řídí proces výroby nábytku
Hlavní inženýr řídí proces výroby nábytku
Interiéry na míru

Nevíte si rady s řešením svého interiéru? Nechte si poradit a využijte služeb profesionálů.


Disponujeme vlastními architekty, kteří vám interiér vymyslí, navrhnou a pro vaši lepší představu i vizualizují. Možnost následné realizace a dodání interiéru na klíč je samozřejmostí.

Návrh designové bílé kuchyně s ostrůvkem
Stavební úpravy a rekonstrukce
Zajišťujeme lehčí stavební úpravy i kompletní rekonstrukce interiérů. To buď na základě námi vyhotoveného projektu či Vámi dodaných podkladů.

Komerční prostory, kanceláře, obchody, gastronomické provozovny či bytové a rezidenční prostory, to vše spolehlivě a v české kvalitě. Sloučením interiérové i stavební části k nám ušetříte starosti i náklady.
Návrh obývacího pokoje i kompletní rekonstrukce interiéru
Montáž a realizace

Montáže zajišťují zkušení všestranní řemeslníci, kteří jsou schopni na místě vyřešit vzniklé situace.

Montáž předsíně od řemeslníka
Doprava a stěhování
Komplexní stěhovací služby zajistíme díky našemu širokému vozovému parku po celé Evropě.
Stěhovák nakládá nábytek do auta
Pronájem nábytku

Zajistíme dlouhodobý i krátkodobý pronájem kancelářského nábytku.


Nábytek zapůjčíme jak pro kontinuální práci ve vaší firmě, tak pro jednorázovou potřebu v podobě konference, školení nebo jiného eventu. Servis spojený se zapůjčením jako je stěhování, montáž a úklid je samozřejmostí.

Kancelářský stůl a židle
Kancelářský stůl a židle v zasedací místností
Co o nás říkáte?
  • Barbara Hrabovská
    „Pečlivost, která se mění v dokonalost a poté radost, to je FURNITA. S prací „kluků“ jsem byla velmi spokojena, neslibují, ale plní. Těším se na další spolupráci.“ BH
  • Viktoria Kolesárová
    "Společnost FURNITA nám pomohla proměnit naše vize v realitu. Díky jejich vedení je náš nábytek nejen funkční, ale splňuje všechny nároky do detailu a odpovídá těm nejvyšším technickým standardům. Vždyť kdo jiný se může pochlubit knihovnou, která unese téměř půl tuny knih a vypadá dokonale subtilně?"
  • "Guys from FURNITA completely changed the look of our language school LINGVITA. A real key-turn solution, fresh and original design. Our students are excited :-) "
Kontaktní formulář
Jméno
Email
Telefon
Služby
Vaše zpráva
Výbrat soubor
Výbrat soubor
Odesláním poptávky souhlasím se zásadami zpracování osobních údajů.