ÚVOD
PROJEKTY
REALIZACE
O NÁS
KONTAKT
E-SHOP
KARIÉRA

Stavební úpravy a rekonstrukce

Provádíme veškeré interiérové stavební práce - podlahy, obklady a dlažby, příčky zděné i SDK, podhledy, rozvody elektřiny, vody atd. Práci si umíme na místě perfektně zkoordinovat a pohlídat veškeré detaily a návaznosti. Pokud chcete mít z realizace Vašeho projektu radost a né starost, nechte jej na nás.
Komerční prostory, kanceláře, obchody, gastronomické provozovny či bytové a rezidenční prostory, to vše spolehlivě a v české kvalitě. Sloučením interiérové i stavební části k nám ušetříte starosti i náklady.
Kvalita
Jsme univerzální a erudovaní s přesahem mezi obory. Zajišťujeme také technické dozory a koordinaci. Přistupujeme k tomu jinak - poctivě a do detailu.
Podlahy
Od přípravy podkladu, přes nivelaci po pokládku všech druhů podlah. Uděláme Vám to jako nikdo jiný.
Příčky a podhledy
Zděné nebo SDK, pevné, rovné a pravoúhlé. Povrchy a omítky hladké, bez fleků a přechodu. Děláme to jako nikdo v Praze.
Obklady a dlažby
Mozaiky i velkoformáty do cca 150 cm. Náročné detaily, vlasové spáry, žádné plastové lišty, ale kvalitní kamenické rohy. Chcete to mít hezké? Nechte to na nás.
Sítě
Díky tomu, že my osazujeme nábytek a zapojujeme všechny koncové prvky a spotřebiče, nachystáme rozvody do správných pozic a nikde nevznikne konflikt.
Malby, tapety a polepy
Tapety všeho druhu vč. polepů a samolepek, malby obyčejné, vodovzdorné, tabulové i omyvatelné. To vše v homogenních barvách a bez fleků. Vaší stěně to bude slušet.

Mezi naše klienty patří:

Mezi naše klienty patří:

Realizace

Montáž a realizace

Výroba nábytku

Interiéry na klíč

Realizace
Montáž a realizace

Výroba nábytku

Interiéry na klíč
Co o nás říkáte?
  • Barbara Hrabovská
    „Pečlivost, která se mění v dokonalost a poté radost, to je FURNITA. S prací „kluků“ jsem byla velmi spokojena, neslibují, ale plní. Těším se na další spolupráci.“ BH
  • Viktoria Kolesárová
    "Společnost FURNITA nám pomohla proměnit naše vize v realitu. Díky jejich vedení je náš nábytek nejen funkční, ale splňuje všechny nároky do detailu a odpovídá těm nejvyšším technickým standardům. Vždyť kdo jiný se může pochlubit knihovnou, která unese téměř půl tuny knih a vypadá dokonale subtilně?"
  • "Guys from FURNITA completely changed the look of our language school LINGVITA. A real key-turn solution, fresh and original design. Our students are excited :-) "
Kontaktní formulář
Výbrat soubor
Výbrat soubor
Odesláním poptávky souhlasím se zásadami zpracování osobních údajů.