Navigace

Návrhy interiérů

Nevíte si rady s řešením svého interiéru? Nechte si poradit a využijte služeb profesionálů. Disponujeme týmem architektů, kteří vám interiér vymyslí, navrhnou a pro vaši lepší představu i vizualizují. Možnost následné realizace a dodání interiéru na klíč je samozřejmostí.

Služby

Interiéry na klíč, služby a konzultace architekta, vizualizace vašeho návrhu, návrhy interiérů bytů, kanceláří, veřejných prostor, rekonstrukce bytů, kanceláří.

Možná přenecháte kompletní zpracování interiéru na klíč našim architektům, kteří se této činnosti s úspěchem věnují již řadu let a teprve poté budete dělat úpravy podle vašich představ. Naši architekti mají velkou výhodu, že jsou spjati s výrobou a montáží mobiliářů do interiérů a znají jak materiály, tak jejich vlastnosti i nástrahy, které s sebou jednotlivá řešení mohou nést a o kterých vám jinde neřeknou, protože nemají tuto možnost, být denně ve spojení s mistry truhláři a konzultovat s nimi navržená řešení.

Poptávka

Nabízíme služby architekta, který je připraven převést vaše představy na vizualizaci, kde se budete moci zorientovat, jak bude vypadat vaše rekonstrukce interiéru, nebo využijete pro inspiraci již připravené návrhy interiérů bytů, nebo kanceláří, kde máme velkou tradici.

Využít služeb architekta

Vizualizace interiérů, vizualizace interiérů v ceně projektu, převedení vašich představ a návrhů prostřednictvím vizualizace až k virtuální realitě.

Vizualizace, je nejjednodušší a zatím nejspolehlivější způsob, jak se vyhnout zklamání a rozčarování i z fantastické a netradiční představě, nebo záměru, jak vytvořit, nebo zrekonstruovat interiér vašeho bydlení, vaší kanceláře, nebo veřejného prostoru. Vytvoříme vám statický realistický interiér, který můžete použít, jak pro prezentaci na internetových stránkách, nebo jako tištěný materiál, tedy i ve vysokém rozlišení a s detaily. Můžeme nabídnout databázi, která obsahuje díky naší dlouholeté tradici a zkušenosti nepřeberný výběr z klasického i moderní mobiliáře.Kontaktní formulář

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.