Navigace

Další služby

Kvalitní zázemí nám dovoluje poskytovat i doplňkové služby, a to jako součást našich řešení na klíč,
kdy se nemusíme spoléhat na outsourcing, nebo samostatně.

Služby

Montáž nábytku, realizace klasických i moderních interiérů, veřejných a nebytových prostor, atypické realizace, vlastní výroba, doprava, úklid, skladování, eko likvidace, zápůjčka.

Montáž nábytku nabízíme jako komplexní službu. Na těch nejnáročnějších zakázkách jsme získali celou řadu zkušeností, které nyní využíváme v další praxi. Máme podporu vlastní výroby, takže se dokážeme vypořádat s jakoukoliv nenadálou situací, která může při montáži či servisu nábytku nastat.

Poptávka

Zajišťujeme lehčí stavební úpravy i kompletní rekonstrukce interierů. To buď na základě námi vyhotoveného projektu či Vámi dodaných podkladů.

Komerční prostory, kanceláře, obchody, gastronomické provozovny či bytové a rezidenční prostory, to vše spolehlivě a v české kvalitě. Sloučením interierové i stavební části k nám ušetříte starosti i náklady.

Napište nám

Zajistíme dlouhodobý i krátkodobý pronájem kancelářského nábytku.

Nábytek zapůjčíme jak pro kontinuální práci ve vaší firmě, tak pro jednorázovou potřebu v podobě konference, školení nebo jiného eventu. Servis spojený se zapůjčením jako je stěhování, montáž a úklid je samozřejmostí.

Potřebuji pronajmout nábytek

Úklidové služby zajišťujeme jak v rámci našich realizací na klíč či jako součást jiných služeb, tak samostatně.

Neváhejte nás oslovit s poptávkou jednorázového úklidu nebo s pravidelnou potřebou úklidových služeb ve vaší kanceláři i doma.

Poptávka

Sklad nábytku, skladování nábytku, úschovna nábytku na přechodnou dobu.

Nabízíme možnost, převzít do úschovy váš aktuálně nepotřebný nábytek, který budete využívat, až k tomu bude příhodná chvíle nebo to okolnosti umožní. Nábytek jsme schopni na vámi určeném místě vystěhovat, naložit a odvézt k nám do skladu, kde bude váš mobiliář pečlivě zabalen a evidován a na váš požadavek opět dodán na určenou adresu.Kontaktní formulář

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů.